KARGO VE TESLİMAT

KARGO
karavanmalzemecim.com hızlı, güvenilir ve zamanında teslimat için “Yurtiçi Kargo” ile çalışmaktadır. Siparişler için kargo ücreti 59,99 TL’dan başlamaktadır ve alıcıya aittir.

1000 TL ve üzeri tüm alışverişler için kargo ücreti ödemezsiniz.

TESLİMAT
karavanmalzemecim.com’dan verilen siparişler, ödemenin başarılı şekilde gerçekleşmesinden sonra, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edildiklerinde, müşterinin sistemde kayıtlı e-posta adresine sipariş ile ilgili kargo bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir. Bu e-posta yardımı ile müşteri, ürünün ya da ürünlerin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilir. TAKİP karavanmalzemecim.com’dan verilen siparişler için aşağıdaki bağlantı ve takip kodunuz aracılığıyla takibini yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Takip

HASARLILIK
Ürünün teslimatı sırasında, herhangi bir hasar olma durumuna karşı, paketinizi kargo görevlisinin yanında açmanızı öneririz. Ürün paketinde bir eksiklik veya hasar bulunması durumunda bunu ispat etmeniz zor olacağı için ilk kontrolünüzü kargo görevlisinin yanında yapmalısınız. Paketin veya satın aldığınız ürünün, hasarlı ya da eksik çıkması durumunda teslimat sırasında kargo görevlisine “hasar tespit tutanağı” düzenletmeniz gerekiyor. Bu durumda sorumluluğun sizin üzerinde olmaması için kargonuzu alırken, eksik ya da hasarlı bir teslimat durumunda tespit tutanağı ile ürünü teslim almadan geri gönderebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR